
{12A 3Pcs+Closure} Loose Wave Human Hair Bundles With Closure 4x4 Closure With Bundles
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Loose Wave |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and Ironed as your favor) |
| Hair Weft | 3 Bundles With 4x4 Lace Closure |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+30-35g closure |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Loose Wave |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and Ironed as your favor) |
| Hair Weft | 3 Bundles With 4x4 Lace Closure |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+30-35g closure |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Description
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Loose Wave |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and Ironed as your favor) |
| Hair Weft | 3 Bundles With 4x4 Lace Closure |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+30-35g closure |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |






















