
Arabella 12A Pixie Jerry Curly Unprocessed Virgin Brazilian Hair 3 Bundles Grade Human Hair
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Pixie Jerry Curly |
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 12-20 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Pixie Jerry Curly |
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 12-20 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
Original: $164.55
-65%$164.55
$57.59Description
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Pixie Jerry Curly |
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 12-20 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |






















