š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 7
+2
{12A 3Pcs+Closure} Body Wave 3 Bundles Hair With 4x4 Lace Closure 12A Human Hair Unprocessed Virgin Hair Weave
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and IronedĀ as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+30-35g closure |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and IronedĀ as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+30-35g closure |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
Select Lace
Select Length
From $58.80
Original: $167.99
-65%{12A 3Pcs+Closure} Body Wave 3 Bundles Hair With 4x4 Lace Closure 12A Human Hair Unprocessed Virgin Hair Weaveā
$167.99
$58.80Description
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and IronedĀ as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+30-35g closure |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |






















