
{15A 1Pc} Deep Wave Double Drawn Full End Unprocessed Hair 15A 1 Piece Human Hair Bundle
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Deep Wave |
| Human Hair Type | BrazilianĀ Hair (Can be Dyed and IronedĀ as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-28 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 15A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Deep Wave |
| Human Hair Type | BrazilianĀ Hair (Can be Dyed and IronedĀ as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-28 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 15A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
Original: $43.62
-65%$43.62
$15.27Description
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Deep Wave |
| Human Hair Type | BrazilianĀ Hair (Can be Dyed and IronedĀ as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-28 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 15A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |






















