
{12A 1Pc} Water Wave Unprocessed Virgin Brazilian 1 Piece 12A Grade Hair Bundle Human Hair Extensions
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Water Wave |
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Water Wave |
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |
Original: $45.55
-65%$45.55
$15.94Description
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Water Wave |
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |






















