
{10A 1Pc} #613 Blonde Color Body Wave Unprocessed Virgin Brazilian 1 Piece 10A Grade Hair Bundle Human Hair Extensions
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-32 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | 613 Blonde |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-32 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | 613 Blonde |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |
Original: $38.60
-65%$38.60
$13.51Description
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-32 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | 613 Blonde |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |






















