š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 10
+5
{10A 3Pcs} 613 Blond Body Wave/Straight Virgin Human Hair Weft 3pcs/pack Human Virgin Hair Extensions
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave/Straight |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and IronedĀ as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | #613 Blonde |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave/Straight |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and IronedĀ as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | #613 Blonde |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
Select Texture
Select Length
From $35.28
Original: $100.80
-65%{10A 3Pcs} 613 Blond Body Wave/Straight Virgin Human Hair Weft 3pcs/pack Human Virgin Hair Extensionsā
$100.80
$35.28Description
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave/Straight |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and IronedĀ as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | #613 Blonde |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |


