🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 10
+5
{10A 3Pcs} Milk Tea Brown Virgin Human Hair Weft 3pcs/pack Human Virgin Hair Extensions
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and Ironed as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 14-26 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | Milk Tea Brown |
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and Ironed as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 14-26 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | Milk Tea Brown |
Select Length
From $55.14
Original: $157.53
-65%{10A 3Pcs} Milk Tea Brown Virgin Human Hair Weft 3pcs/pack Human Virgin Hair Extensions—
$157.53
$55.14Description
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Human Hair Type | Brazilian Hair (Can be Dyed and Ironed as your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 14-26 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | Milk Tea Brown |


