
ćBOGOćGlueless 6x5 Pre-Cut Lace Highlight #30 Colored Easy-Wear Body Wave Human Hair Wig
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Human Hair 100% |
| Density | 180% |
| Hair Length | 30 Inch |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | 6x5 Lace |
| Hair Color | #30 HighlightĀ Color |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Human Hair 100% |
| Density | 180% |
| Hair Length | 30 Inch |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | 6x5 Lace |
| Hair Color | #30 HighlightĀ Color |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
Description
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Human Hair 100% |
| Density | 180% |
| Hair Length | 30 Inch |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | 6x5 Lace |
| Hair Color | #30 HighlightĀ Color |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |























