🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 2
Glueless 6x5 Pre-Cut Lace Highlight #30 Colored Easy-Wear Straight Human Hair Wig
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Human Hair Type | Human Hair 100% |
| Density | 180% |
| Hair Length | 30 Inch |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | 6x5 Lace |
| Hair Color | #30 Highlight Color |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Human Hair Type | Human Hair 100% |
| Density | 180% |
| Hair Length | 30 Inch |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | 6x5 Lace |
| Hair Color | #30 Highlight Color |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |
$145.25
Original: $414.99
-65%Glueless 6x5 Pre-Cut Lace Highlight #30 Colored Easy-Wear Straight Human Hair Wig—
$414.99
$145.25Description
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Human Hair Type | Human Hair 100% |
| Density | 180% |
| Hair Length | 30 Inch |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | 6x5 Lace |
| Hair Color | #30 Highlight Color |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours,3-5 Bussiness days arrive |


