
$100-$50 | Arabella 613 Blone Body Wave Headband Wig Human Hair Glueless Wig
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Headbang Wig |
| HairĀ Material | 100% Human hair from one donor |
| Density | 180% |
| Hair Length | 18 InchĀ |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | no |
| Hair Color | 613 Blone |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Headbang Wig |
| HairĀ Material | 100% Human hair from one donor |
| Density | 180% |
| Hair Length | 18 InchĀ |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | no |
| Hair Color | 613 Blone |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
Description
| Brand Name | Arabella Hair |
| Hair Texture | Headbang Wig |
| HairĀ Material | 100% Human hair from one donor |
| Density | 180% |
| Hair Length | 18 InchĀ |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | no |
| Hair Color | 613 Blone |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |























